Human resources

Oferty pracy

Spedytorka, Spedytor do spedycji drogowej ACTV Łódź transport logistyk

Typ umowy: Umowa o pracę, pełny etat

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, dynamicznej firmie
- umowę o pracę
- podstawa + stała prowizja od zleceń (jasno określona w umowie)

Zadania:
- realizacja usług spedycji drogowej
- współpraca z Działem Handlowym
- budowanie długofalowych relacji biznesowych

Wymagania:
- roczne doświadczenie w branży spedycyjnej
- umiejętność dobrej organizacji pracy
- umiejętność podejmowania szybkich decyzji
- orientacja na osiągane wyniki

miejsce pracy: Łódź, ul. Brzeźna 3

ACTV spedycja i transport ( www.actv.pl ) na rynku od 2009 roku.
Transport drogowy międzynarodowy i krajowy.
Biura Spedycji w 3 miastach: Łódź, Radom i Warszawa.
Więcej na: www.actv24.de

Zapraszamy także do zapoznania się z www.facebook.com/ACTVx

Biuro Łódź

ul. Brzeźna 3
90-303 Łódź
+48 42 226 14 67
lodz@actv.pl

Biuro Warszawa

ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
+48 22 404 11 04
warszawa@actv.pl